Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3DPM flash MP3 kompletVšechny audionahrávky s vyučováním Dereka Prince, které jsou přeložené do češtiny, jsme nyní dali na... arr3Rudolf Straník: Tisíc a jeden buřtPoutavé a pestré vyprávění fenky Ledry zaznamenal její páníček tak, že vás „než bys řekl buřt“...

Dan Stone a Greg Smith TAJEMSTVÍ EVANGELIA aneb co vám mohlo uniknout

Tajemství evangelia

Mít odpuštěné hříchy je úžasné. Strávit věčnost s Bohem je skvělé. Ale kde je pro tuto chvíli onen hojný život, který Ježíš zaslíbil?
Z předmluvy: Dvacet čtyři let jsem strávil tím, že jsem cestoval po zemi a mluvil s lidmi o tajemství evangelia, o “Kristu ve vás, té naděje slávy” (Koloským 1,27). Kristus, který v nás, naším prostřednictvím a jako my žije, je naší jedinou nadějí, abychom prožívali Boží slávu, jak si Bůh v našem životě přeje. Tuto knihu jsme spolu s Gregem napsali proto, abychom vám pomohli vejít do Kristovy plnosti.
  • 1. část: SJEDNOCENI S KRISTEM
  • 2. část: KDO JSEM?
  • 3. část: POZNÁVÁME BOŽÍ CESTY
  • 4. část: ŽIVOT VE SPOJENÍ