Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3DPM flash MP3 kompletVšechny audionahrávky s vyučováním Dereka Prince, které jsou přeložené do češtiny, jsme nyní dali na... arr3Rudolf Straník: Tisíc a jeden buřtPoutavé a pestré vyprávění fenky Ledry zaznamenal její páníček tak, že vás „než bys řekl buřt“...

Dan Stone a Greg Smith TAJEMSTVÍ EVANGELIA aneb co vám mohlo uniknout

Tajemství evangelia

Mít odpuštěné hříchy je úžasné. Strávit věčnost s Bohem je skvělé. Ale kde je pro tuto chvíli onen hojný život, který Ježíš zaslíbil?
Z předmluvy: Dvacet čtyři let jsem strávil tím, že jsem cestoval po zemi a mluvil s lidmi o tajemství evangelia, o “Kristu ve vás, té naděje slávy” (Koloským 1,27). Kristus, který v nás, naším prostřednictvím a jako my žije, je naší jedinou nadějí, abychom prožívali Boží slávu, jak si Bůh v našem životě přeje. Tuto knihu jsme spolu s Gregem napsali proto, abychom vám pomohli vejít do Kristovy plnosti.
  • 1. část: SJEDNOCENI S KRISTEM
  • 2. část: KDO JSEM?
  • 3. část: POZNÁVÁME BOŽÍ CESTY
  • 4. část: ŽIVOT VE SPOJENÍ