Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

NOVINKY

arr3DPM flash MP3 kompletVšechny audionahrávky s vyučováním Dereka Prince, které jsou přeložené do češtiny, jsme nyní dali na... arr3Rudolf Straník: Tisíc a jeden buřtPoutavé a pestré vyprávění fenky Ledry zaznamenal její páníček tak, že vás „než bys řekl buřt“...

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Dodací lhůta
Objednávky vyřizujeme co nejdříve (nejdéle do 3 pracovních dnů). Ve vyjímečných případech (konference, dovolená) Vás budeme informovat o pozdějším dodání.

Platební podmínky
Nejběžnější způsob platby je platba převodem z účtu po dodání zásilky. Číslo našeho účtu je: 2401103042/2010. Na Slovensko posíláme zásilky na dobírku.
On-line platby platební kartou zatím nejsou možné.

Doprava
Pro zasílání zboží nabízíme tyto služby: 

  • Česká Pošta - od 1.1. 2021 za 89,- Kč
  • Zásilkovna - zdarma pro všechny objednávky

Záruční podmínky

V případě poškozeného zboží bude zdarma zasláno nové. Poštovné platí nakladatelství.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel zaručuje že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

 

Slevy - Zákazníci

Při nákupu nad 1 000 Kč sleva 25%.

Slevy - Knihkupci
Knihkupci mohou objednávat prostřednictvím tohoto internetového knihkupectví. Na zaslané faktuře Vám bude odečten příslušný rabat.

Zásilky na Slovensko
Zásilky na Slovensko zasíláme Českou poštou na dobírku za 299 Kč.