Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3DPM flash MP3 kompletVšechny audionahrávky s vyučováním Dereka Prince, které jsou přeložené do češtiny, jsme nyní dali na... arr3Rudolf Straník: Tisíc a jeden buřtPoutavé a pestré vyprávění fenky Ledry zaznamenal její páníček tak, že vás „než bys řekl buřt“...

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Dodací lhůta
Objednávky vyřizujeme co nejdříve (nejdéle do 3 pracovních dnů). Ve vyjímečných případech (konference, dovolená) Vás budeme informovat o pozdějším dodání.

Platební podmínky
Nejběžnější způsob platby je platba převodem z účtu po dodání zásilky. Číslo našeho účtu je: 2401103042/2010. Na Slovensko posíláme zásilky na dobírku.
On-line platby platební kartou zatím nejsou možné.

Doprava
Pro zasílání zboží nabízíme tyto služby: 

  • Česká Pošta - od 1.1. 2021 za 89,- Kč
  • Zásilkovna - zdarma pro všechny objednávky

Záruční podmínky

V případě poškozeného zboží bude zdarma zasláno nové. Poštovné platí nakladatelství.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel zaručuje že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

 

Slevy - Zákazníci

Při nákupu nad 1 000 Kč sleva 25%.

Slevy - Knihkupci
Knihkupci mohou objednávat prostřednictvím tohoto internetového knihkupectví. Na zaslané faktuře Vám bude odečten příslušný rabat.

Zásilky na Slovensko
Zásilky na Slovensko zasíláme Českou poštou na dobírku za 299 Kč.