Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3VideaPříběh Dereka Prince https://youtu.be/xdaasH8Evnw CD audio Láska vytrvá -... arr3Dereka Prince: Pokládání základůDeset lekcí na jednom CD Založen na skáleAutorita a síla Božího slovaPokáním k vířeVíra a skutky... arr3Derek Prince: Budou vyhánět démonyCo jsou  démoni? Jak získávají  vstup  do životů  lidí? Potrebují  křesťané  někdy  osvobození   od... arr3Ann Voskampová: Tisíc darůK nové knize Tisíc darů, která právě vychází, jsme dostali do nakladatelství toto krásné svědectví... arr3Ann Voskampová: Tisíc darů - video

Dan Stone a Greg Smith TAJEMSTVÍ EVANGELIA aneb co vám mohlo uniknout

Tajemství evangelia

Mít odpuštěné hříchy je úžasné. Strávit věčnost s Bohem je skvělé. Ale kde je pro tuto chvíli onen hojný život, který Ježíš zaslíbil?
Z předmluvy: Dvacet čtyři let jsem strávil tím, že jsem cestoval po zemi a mluvil s lidmi o tajemství evangelia, o “Kristu ve vás, té naděje slávy” (Koloským 1,27). Kristus, který v nás, naším prostřednictvím a jako my žije, je naší jedinou nadějí, abychom prožívali Boží slávu, jak si Bůh v našem životě přeje. Tuto knihu jsme spolu s Gregem napsali proto, abychom vám pomohli vejít do Kristovy plnosti.
  • 1. část: SJEDNOCENI S KRISTEM
  • 2. část: KDO JSEM?
  • 3. část: POZNÁVÁME BOŽÍ CESTY
  • 4. část: ŽIVOT VE SPOJENÍ