Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Nové číslo účtu a způsob zasílání zakázekMáme nový účet u FIO banky: 2401103042/2010. Po Česlé republice posíláme zakázky doporučeně (menší... arr3Derek Prince: Budou vyhánět démonyCo jsou  démoni? Jak získávají  vstup  do životů  lidí? Potrebují  křesťané  někdy  osvobození   od... arr3Ann Voskampová: Tisíc darůK nové knize Tisíc darů, která právě vychází, jsme dostali do nakladatelství toto krásné svědectví... arr3Ann Voskampová: Tisíc darů - video

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Dodací lhůta
Objednané zboží vyřizujeme objednávky co nejdříve (nejdéle do 3 pracovních dnů). Ve vyjímečných případech (konference, dovolená) Vás budeme informovat o pozdějším dodání.

Platební podmínky
Nejběžnější způsob platby je platba převodem z účtu po dodání zásilky. Číslo našeho účtu je: 2401103042/2010.
On-line platby platební kartou zatím nejsou možné.

Doprava
Zboží zasíláme poštou. Expediční poplatek je 49,- Kč, při objednání samotných PNS (Postaven na skále) 19,- Kč.

Záruční podmínky

Vadné zboží je možno vyměnit buď poštou nebo osobně po domluvě.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel zaručuje že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

 

Slevy - Zákazníci

Při nákupu nad 500 Kč sleva 15%, při nákupu nad 1 000 Kč sleva 25%

Slevy - Knihkupci
Knihkupci mohou objednávat prostřednictvím tohoto internetového knihkupectví. Na zaslané faktuře Vám bude odečten příslušný rabat.

Zásilky na Slovensko
Zásilky na Slovensko zasíláme Českou poštou na dobírku.