Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Derek Prince Česká republikaSoučástí práce nakladatelství Postilla je i vydávání knih Dereka Prince. Pro službu Derek Prince... arr3Nové číslo účtu a způsob zasílání zakázekMáme nový účet u FIO banky: 2401103042/2010. Po Česlé republice posíláme zakázky doporučeně (menší... arr3Derek Prince: Budou vyhánět démonyCo jsou  démoni? Jak získávají  vstup  do životů  lidí? Potrebují  křesťané  někdy  osvobození   od... arr3Ann Voskampová: Tisíc darůK nové knize Tisíc darů, která právě vychází, jsme dostali do nakladatelství toto krásné svědectví... arr3Ann Voskampová: Tisíc darů - video

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Dodací lhůta
Objednané zboží vyřizujeme objednávky co nejdříve (nejdéle do 3 pracovních dnů). Ve vyjímečných případech (konference, dovolená) Vás budeme informovat o pozdějším dodání.

Platební podmínky
Nejběžnější způsob platby je platba převodem z účtu po dodání zásilky. Číslo našeho účtu je: 2401103042/2010.
On-line platby platební kartou zatím nejsou možné.

Doprava
Zboží zasíláme poštou. Expediční poplatek je 49,- Kč, při objednání samotných PNS (Postaven na skále) 19,- Kč.

Záruční podmínky

Vadné zboží je možno vyměnit buď poštou nebo osobně po domluvě.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi (po obdržení takto vráceného zboží) obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na kterém se oba dohodnou. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel zaručuje že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj. jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a email neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

 

Slevy - Zákazníci

Při nákupu nad 500 Kč sleva 15%, při nákupu nad 1 000 Kč sleva 25%

Slevy - Knihkupci
Knihkupci mohou objednávat prostřednictvím tohoto internetového knihkupectví. Na zaslané faktuře Vám bude odečten příslušný rabat.

Zásilky na Slovensko
Zásilky na Slovensko zasíláme Českou poštou na dobírku.